UA-212486457-1
 

Ons Team

Ontmoet ons team. We staan allemaal klaar om u te helpen. Klik daarom even op de persoon die het best geschikt is om uw vraag te behandelen en neem zo automatisch contact met hen op. 

Emmanuel Maréchal
Sales Manager
manu@pinki.be

Domien Coopman
CEO
sales@pinki.be

Matthias Aerens
General Manager
matthias@pinki.be

Simon Borrey
Boekhouding
simon@pinki.be

Dimitry Hoppe
Customer Relations
dimitry@pinki.be

Davy Wastyn
Kwaliteitsverantwoordelijke
davy@pinki.be

Lauren Coopman
Debiteurenbeheer
lauren@pinki.be

Lois Coopman
Commercial Operations
lois@pinki.be

Verkoopsteam per regio

Emanuel Maréchal
Regio Kust, Brugge, Kortrijk
manu@pinki.be

Peter Cloots
Regio Brussel, Leuven, Mechelen
peter.cloots@pinki.be

Gerry Coudyzer
Regio Gent, Zeeuws Vlaanderen, Sint-Niklaas, Eeklo
gerry@pinki.be

Peter Smessaert
Regio Oudenaarde, Ninove, Aalst, Dendermonde
peter.smessaert@pinki.be

Algemene Vragen?