UA-212486457-1
 

Ons Team

Maak kennis met de mensen voor en achter de schermen. Een hecht team dat zich elke dag inzet om jouw ervaring alsmaar beter te maken. Als premium horecapartner doen we er werkelijk alles aan om u een fantastische service aan te bieden, waar klantgerichtheid en transparantie centraal staan.

 

Neem gerust contact met ons op, we helpen u graag. 

Matthias Aerens
General Manager
matthias@culivier.be

Simon Borrey
Boekhouding
simon@culivier.be

Dimitry Hoppe
Customer Relations
dimitry@culivier.be

Cédric Vanhee
Customer Relations
cedric@culivier.be

Lauren Coopman
Debiteurenbeheer
lauren@culivier.be

Lois Coopman
Head of Sales
lois@culivier.be

Verkoopsteam per regio

Emanuel Maréchal
Regio Kust, Brugge, Kortrijk
manu@culivier.be

Peter Cloots
Regio Brussel, Leuven, Mechelen
peter.cloots@culivier.be

Jesse Decaluwé
Regio Gent, Zeeuws Vlaanderen, Sint-Niklaas, Eeklo
jesse@culivier.be

Peter Smessaert
Regio Oudenaarde, Ninove, Aalst, Dendermonde
peter.smessaert@culivier.be

Algemene Vragen?